Medewerkers Geschiedenis

  • mw. prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Herinnering, geschiedenis en recht in relatie tot regimewisselingen (leerstoel in samenwerking met het NIOD Instituut voor Oorlogs,- Holocaust- en Genocidestudies)

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Moderne politieke geschiedenis van Nederland

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. K.C. (Karel) Berkhoff

    Nieuwste geschiedenis

    K.C.Berkhoff@uva.nl | T: 0205233807

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. E.F. (Eduardus) van de Bilt

    Amerikanistiek

    E.F.vandeBilt@uva.nl | T: 0205254372

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. G.H. (George) Blaustein

    Amerikanistiek

    G.H.Blaustein@uva.nl | T: 0205252269

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. G. (Gemma) Blok

    Nederlandse geschiedenis

    G.Blok@uva.nl | T: 0205254857

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.A. (Elizabeth) Buettner

    Geschiedenis na 1750

    E.A.Buettner@uva.nl | T: 0205254488

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W.J. (Jan) Burgers

    Bronontsluiting en apparaat voor historisch onderzoek van de geschiedenis van Nederland (leerstoel in samenwerking met Huygens ING)

    J.W.J.Burgers@uva.nl | T: 0205254493

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. F.W.G.W. (Frans) Camphuijsen MA

    Middeleeuwse geschiedenis

    F.W.G.W.Camphuijsen@uva.nl | T: 0205254450

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P.H. (Peter) van Dam

    Nederlandse Geschiedenis

    p.h.vandam@uva.nl | T: 0205254466

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. M.J.M. (Mario) Damen

    Middeleeuwse geschiedenis

    M.J.M.Damen@uva.nl | T: 0205258896

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R. (Ruud) van Dijk PhD

    Nieuwste geschiedenis

    Ruud.vanDijk@uva.nl | T: 0205254659

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. L.A. (Lucinda) Dirven

    Oude geschiedenis

    L.A.Dirven@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. H.A. (Alberto) Feenstra MA

    Financiële geschiedenis

    H.A.Feenstra@uva.nl | T: 0205258185

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. M.J. (Moritz) Föllmer

    Nieuwste geschiedenis

    m.foellmer@uva.nl | T: 0205254463

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. M. (Maartje) van Gelder

    Vroegmoderne geschiedenis

    M.vanGelder@uva.nl | T: 0205254491

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. G. (Guy) Geltner

    Middeleeuwse geschiedenis

    g.geltner@uva.nl | T: 0205254662

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.A. (Emily) Hemelrijk

    Oude geschiedenis

    E.A.Hemelrijk@uva.nl | T: 0205252583

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.M. (Rianne) Hermans

    Oude geschiedenis

    A.M.Hermans@uva.nl | T: 0205258886

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.Th.M. (Johannes) Houwink ten Cate

    Holocaust- en genocidestudies (leerstoel in samenwerking met het NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies)

    J.HouwinkTenCate@uva.nl | T: 0205254674

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. E. (Erik) Jacobs

    Nieuwste geschiedenis

    E.Jacobs@uva.nl | T: 0205254492

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. G.H. (Geert) Janssen

    Vroegmoderne geschiedenis

    G.H.Janssen@uva.nl | T: 0205254458

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.V.A. (Ruud) Janssens

    Amerikanistiek

    R.V.A.Janssens@uva.nl | T: 0205255083

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.P.B. (Joost) Jonker

    Bedrijfsgeschiedenis, inclusief de sociale aspecten (bijzondere leerstoel vanwege de Stichting Nederlands Economisch Historisch Archief NEHA)

    J.P.B.Jonker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Merel) Klein MA

    Nieuwste geschiedenis

    M.Klein@uva.nl | T: 0205254492

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W. (Wim) Klinkert

    Militaire geschiedenis, in het bijzonder die van Nederland (leerstoel in samenwerking met de Faculteit Militaire Wetenschappen / Nederlandse Defensie Academie)

    W.Klinkert@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. F.D. (Daniël) Knegt

    F.D.Knegt@uva.nl | T: 0205258185

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. P.J. (Peter) Knegtmans

    Nederlandse geschiedenis

    P.J.Knegtmans@uva.nl | T: 0205253342

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P. (Paul) Knevel

    Nieuwe geschiedenis

    P.Knevel@uva.nl | T: 0205254470

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. S.F. (Samuël) Kruizinga

    Nieuwste geschiedenis

    S.F.Kruizinga@uva.nl | T: 0205257733

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.J.V. (Vincent) Kuitenbrouwer

    Nieuwste geschiedenis

    J.J.V.Kuitenbrouwer@uva.nl | T: 0205254464

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M.M. (Merel) Leeman

    Nieuwste geschiedenis

    M.M.Leeman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. C.M. (Clé) Lesger

    Sociale en Culturele geschiedenis

    C.M.Lesger@uva.nl | T: 0205254495

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R. (Rimko) van der Maar

    Nieuwste geschiedenis

    R.vanderMaar@uva.nl | T: 0205254455

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W.F.B. (Willem) Melching

    Nieuwste geschiedenis

    W.F.B.Melching@uva.nl | T: 0205254472

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.G.M. (Bram) Mellink

    Nederlandse geschiedenis

    A.G.M.Mellink@uva.nl | T: 0205254471

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. D.H. (Djoeke) van Netten

    Nieuwe geschiedenis

    d.h.vannetten@uva.nl | T: 0205254464

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. A.J.J. (Ton) Nijhuis

    Duitslandkunde (leerstoel in samenwerking met het Duitsland Instituut Amsterdam)

    A.J.J.Nijhuis@uva.nl | T: 0205253690

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A. (Arjan) Nobel

    Nieuwe geschiedenis

    A.Nobel@uva.nl | T: 0205254449

    Ga naar deze medewerker
  • mw. K.H.M. (Karlijn) Olijslager MA

    Nieuwe geschiedenis

    K.H.M.Olijslager@uva.nl | T: 0205254496

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. M.S. (Manon) Parry

    Publieksgeschiedenis

    M.S.Parry@uva.nl | T: 0205258194

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. N.G. (Niek) Pas

    Nieuwste geschiedenis

    N.G.Pas@uva.nl | T: 0205254452

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.P. (Marianne) Ritsema van Eck MA

    Middeleeuwse geschiedenis

    M.P.RitsemavanEck@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P. (Peter) Romijn

    Geschiedenis van de 20e eeuw, in het bijzonder betreffende de geschiedenis van het openbaar bestuur in tijden van oorlog en crises (leerstoel in samenwerking met het NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies)

    P.Romijn@uva.nl | T: 0205223800

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jan) Rotmans MA

    Nieuwste geschiedenis

    J.Rotmans@uva.nl | T: 0205257231

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. M. (Mart) Rutjes

    Nieuwste geschiedenis

    M.Rutjes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. N. (Natalie) Scholz

    Nieuwste geschiedenis

    N.Scholz@uva.nl | T: 0205258192

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.J.B. (Jouke) Turpijn

    Nederlandse geschiedenis

    J.J.B.Turpijn@uva.nl | T: 0205252094

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.J. (Roel) van der Veen

    Geschiedenis en theorie van de internationale betrekkingen (bijzondere leerstoel vanwege het Nederlands Genootschap voor Internationale Zaken)

    r.j.vanderveen1@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W.R.E. (Wyger) Velema

    Geschiedtheorië en geschiedenis van de geschiedschrijving (Jan Romein leerstoel, bijzondere leerstoel vanwege de Amsterdamse Universiteits-Vereniging)

    W.R.E.Velema@uva.nl | T: 0205254661

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. C.J. (Kees) Zandvliet

    Geschiedenis van Amsterdam, i.h.b. de sociale, institutionele, ruimtelijke en materiële aspecten in de vroege nieuwe tijd (leerstoel in samenwerking met het Amsterdam Museum)

    C.J.Zandvliet@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.C. (Jeroen) van Zanten

    Nederlandse geschiedenis

    J.C.vanZanten@uva.nl | T: 0205254459

    Ga naar deze medewerker